home,   Pohádky Texty/ NamluvenéBásničky, Hádanky, Rozpočítávadla, Jazykolamy, Ankety, Informace , Objednávka pohádek
 

Pohádkový chlap

 

Nahoru
Mé inzeráty

 

Věděli jste, že KAŽDÝM odemčením
mobilu můžete vydělat nějakou částku?

Jestli chcete poradit jak to nastavit, ozvěte se mi a já Vám s tím poradím. Je to zdarma. Peníze se připisují každý večer a můžete si je buď poslat na účet do banky nebo si za ně vzít kredit na volání.

 

Jak pomáhat kočičkám a pejskům
  bez domova i v útulcích ZDARMA!
Kdo chce pomoci zvířátkům v nouzi, tak může!

 

Vydělávejte voláním a hraním her
SKVĚLÁ aplikace ZDARMA, která Vám vždy, když voláte nebo hrajete hry, bude vydělávat peníze. Vhodné pro PC i mobil.
Zavoláte - zaplatí Vám. Napíšete SMS - zaplatí Vám. Pošlete soubor - zaplatí Vám. Dobré co? A Vy neplatíte nikdy nic ... jen vyděláváte :)!

 

PŘESNÝ ČAS V ČR !
Chcete si seřídit hodiny, hodinky, budík nebo PC?
Přesný čas v ČR. Chcete si seřídit hodiny, hodinky, budík nebo PC?

 

Pohádky pro děti
Stovky krásných Českých pohádek v textu a pár i namluvených pro děti ZDARMA

 

 

KONTAKT

 

Pohádkový chlap a jeho pohádky pro děti.Pohádkový chlap

Pohádky pro děti od pohádkového chlapa. A proč jsem vlastně pohádkový chlap? No protože jsem ten, kdo Vám bude vyprávět pohádky.
Pohádek mám pro Vás připraveno opravdu hodně. Je jich celkem (zatím) víc jak 1.500 a každý den Vám budu vyprávět jednu.
Jenom doufám, že se nebudete moc bát, protože to jsou pohádky pěkně napínavé, kde dobro bojuje se zlem. Kdo z těch dvou bude vítězit? No to se uvidí, ale fakt je, že dobrou je nakonec většinou silnější. Zkrátka dobro je dobro a kdo je dobrý, tak je na tom nakonec mnohem lépe. Je to ale jako v životě a tak se v mnoha případech můžeme velmi dobře díky pohádkám poučit, což nám potom jistě někdy v životě pomůže.

Pohádkový svět je jedním z nejkrásnějších světů, protože je často vším tím, čím bychom chtěli aby byl. Důležité je, že dobro v pohádkách vyhrává a pokud si lidé uvědomí, že v pohádkách je mnoho moudra a začnou si z pohádek brát příklady, tak to bude fajn. Děti v pohádkách objevují zlo a dobro a získávají tak obraz o světě, který je rozdělený tímto na dvě poloviny. Pohádkové postavy, bytosti a všelijaké pohádkové obrázky pomáhají dětem srovnávat si hodnoty a posléze se přiklánět i na některou z těch dvou stran. Je na nás na kterou z těch stran se přikloníme a stejně tak i ony. Čtením pohádek děti získávají ale ještě mnohem více věcí, které si možná ani neuvědomují, ale jsou velmi důležité. Například to, že samotná přítomnost někoho, kdo pohádku čte, je bezvadná. Dítě se necítí samo a má na blízku někoho komu na něm záleží. Né vždy tak tomu ale může být a proto je dobré i využití pohádek, které máte ode mne. Jestli budou děti pohádky číst samy nebo jestli je budou slyšet od Vás nebo jestli dokonce budou moci poslouchat si pohádky on-line, to už se uvidí, ale v každém případě budou získávat obraz o světě, který je čeká.

Pohádky na přání pro malé i starší dětiMyslím, že čtení pohádek je pro děti tou nejlepší a nejjednodušší formou, jak poznávat svět.
Svět není až tak úplně jednoduché místo a řekl bych, že v posledních letech je to stále těžší a těžší. Když začnete dětem vysvětlovat jak a co funguje po našem, tedy po dospělácku, tak jim akorát tak zamotáme hlavu a nejspíš bychom i byli schopni je dostat do hluboké deprese, protože  je mnoho věcí, které se dají vysvětlit jen stěží a nebo věci, které je lépe vysvětlit formou pohádky a pohádkového příběhu.
V pohádkách je mnoho moudra a byť se nám dospělým zdají často pohádky něčím, co nebude schopno připravit děti pro život, tak opak je pravdou. Děti díky své velké a krásné dětské představivosti dokáží naopak vnímat mnohem lépe než dospěláci. V příbězích objevují svět tak jak to jiní nedokáží. Děti dobře chápou, že pohádkové bytosti a všelijaké pohádkové příběhy nejsou skutečností a pokud ne, tak se na to klidně zeptají. Jde o to, abychom dokázali využít poselství pohádek ve svůj prospěch a ukázali dětem dětem skutečný svět poutavou a napínavou formou, která je zaujme a donutí k přemýšlení. Nikdo nechce díky pohádkám nikomu dokazovat, že dobro nad zlem vždy vyhraje, ale to, že je možné, aby při nějakém úsilí každý dosáhl cílů, které si sám zvolí a nebo věcí, které je třeba vyřešit.

Pohádky sice často předkládají řešení, která jsou dospělákům trochu proti srsti, protože jsou možná nemožná, ale co je do toho dětem ? Nic je jim to jedno. Důležitý je fakt, že účel světí prostředky a nemusíme blbnou dětem hlavu nějakými vědeckými či jinak prokazatelně solidními prostředky, díky kterým by jsme možná hledali vysvětlení či řešení my dospěláci.

 

Pohádky jsou ve dvou formách. Za prvé jako texty ke čtení i s obrázky a za druhé ve formátu MP3. Kliknutím na obrázek pohádkového chlapa se dostanete dál, kde už si vyberete přímo jak nebo jakou pohádku chcete dneska slyšet či číst.
Všechny pohádky (texty, MP3), básničky, báje a pověsti.

Tak prima, pojďme se na ty pohádky podívat. Budou o princeznách a princích, králích a královnách, o čarodějích i černokněžnících, ale i o hodných vílách a skřítcích. Zkrátka o těch, kteří v pohádkách mají být.

 

 
 

 

 
 

Z pohádky do pohádky

www.abatar.cz

Ochrana osobnich udaju