home,   Pohádky Texty/ NamluvenéBásničky, Hádanky, Rozpočítávadla, Jazykolamy, Ankety, Informace , Objednávka pohádek
 

Informace o pohádkách

 

Nahoru
Audio MP3 i ke stažení
Pohádkový dědeček
Pohádkový chlap
PODĚKOVÁNÍ
Mé inzeráty

 

Věděli jste, že KAŽDÝM odemčením
mobilu můžete vydělat nějakou částku?

Jestli chcete poradit jak to nastavit, ozvěte se mi a já Vám s tím poradím. Je to zdarma. Peníze se připisují každý večer a můžete si je buď poslat na účet do banky nebo si za ně vzít kredit na volání.

 

Jak pomáhat kočičkám a pejskům
  bez domova i v útulcích ZDARMA!
Kdo chce pomoci zvířátkům v nouzi, tak může!

 

Vydělávejte voláním a hraním her
SKVĚLÁ aplikace ZDARMA, která Vám vždy, když voláte nebo hrajete hry, bude vydělávat peníze. Vhodné pro PC i mobil.
Zavoláte - zaplatí Vám. Napíšete SMS - zaplatí Vám. Pošlete soubor - zaplatí Vám. Dobré co? A Vy neplatíte nikdy nic ... jen vyděláváte :)!

 

PŘESNÝ ČAS V ČR !
Chcete si seřídit hodiny, hodinky, budík nebo PC?
Přesný čas v ČR. Chcete si seřídit hodiny, hodinky, budík nebo PC?

 

Pohádky pro děti
Stovky krásných Českých pohádek v textu a pár i namluvených pro děti ZDARMA

 

 

KONTAKT

 

Informace

 • U mnoha pohádek jsem byl nakonec donucen upravit název. To proto, že by se jinak všechny jmenovali od "O" nebo "J či P"
  Například Karkulku by jste pak mohli hledat pod: K (Karkulka), Č (Červená Karkulka i Červený čepeček), J (Jak šla Karkulka k babičce), O (O červené Karkulce) i P (Pohádka o Karkulce) ..... Proto jsem pro usnadnění hledání názvy často upravil, a tak například pohádka o O králi Abatarovi není ani pod P, ani pod O či N, ale pod A .
  No, snad se v tom vyznáte ..... Pokud máte alespoň částečné znalosti Abecedy, tak by jste to měli zvládnout .
   
 • V pohádkách jsem též často upravil jazyk, aby byly dětem srozumitelné. Někde jsem ale ponechal nářečí pro zajímavost. Něco najdete ve vysvětlivkách, pokud by jste nevěděli.
   
 • Zvolené barvy podkladu a písma jsou takovéto, protože je to nejideálnější. Uznal jsem to na základě předešlého průzkumu (anket) i vlastního zjištění. Většinou se pohádky čtou večer nebo při menším světle. Tyto barvy jsou nejvhodnější. Asi si dovedete představit třeba černá písmena na žlutém či bílém podkladu, koukat na monitor a mít okolo tmu. Eventuelně jdou pohádky vytisknout (v barvách i bez).
   
 • Pohádky jsem psal a dělal každý den několik let! Byla to opravdu vysilující práce. Snad se Vám budou líbit. Stále se ale na nich pracovat bude.
  Zatím zde najdete pohádky, básničky a říkadla, hádanky, rozpočítávadla a jazykolamy, ankety, tak si zde, doufám každý, najde co hledá.
   
 • Byl bych moc rád, kdyby jste si na tyto pohádky umístnili odkaz na své stránky nebo na ně odkázali někde v diskuzích a fórech. Děkuji.
  Do oblíbených si je zadáte kliknutím CTRL + D .
   
 • Něco málo o mně: Jmenuji se Angel Leon. Vystudoval jsem Konzervatoř v Praze obor herectví. Mou tvář z filmů ale neznáte. Hrál jsem spíš hodně v divadlech. Pohádky, které tedy pro Vás namlouvám jsou, jak občas vídám na jiných webech, namluvené profesionálním hercem :-) .
   
 • Rád bych přijal nějakou sympatickou ženu pro pomoc při dabování pohádek. Občas by se mi nějaký sympatický hlas velmi hodil. Očekávám kontakt na Skype. Můj nick je stoplus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Z pohádky do pohádky

www.abatar.cz

Ochrana osobnich udaju